Atlasjet hava yolları

2001 senesinde atlasjet olarak kurulan hava yolu şirketi, 2015 senesinde yurt dışı seferlerini genişleterek ismini atlasglobal olarak değiştirdi. “hayallerinin üstünde bir dünya!” çarpıcı sözüyle yolcularını karşılayan atlasglobal, 22 uçaklı filosuyla 20’den fazla destinasyona uçuyor.

Atlasjet online bilet satışı

Türkiye’nin pek çok havalimanına uçuşu bulunan atlasglobal’in uçuş ağında; çeşitli avrupa ülkeleri ve arap ülkeleri yer ediniyor. Atlasglobal ile uçmak için online satın alma işlemini yukarıdaki bilet arama motorundan yapabilirsiniz.

Atlasjet online olarak check-in

Satın almış olduğunuz atlasjet uçak biletlerinin check-in işlemlerini havalimanına gitmeden önce bu adresten yapabilirsiniz. Akıllı cep telefonunuza ve ya e-mail adresinize gönderilmiş olan qr kod (kare kodu) havalimanına geldiğiniz zaman sizin mobil biniş kartınız olacak. Havalimanı emniyet kapılarından geçerken bu kodu güvenlik görevlilerine okutarak uçağa binebilirsiniz.

Atlas miles

Atlasglobal ile yapmış olduğunız her uçuş için atlas miles kartıyla puan kazanabilir, birikmiş puanlarınızla yurt içinde yada yurt haricinde çeşitli illere kampanyalı ya da ücretsiz olarak uçuşlar kazanabilirsiniz.

Fly&bus

Atlasjet’in hava alanlarına ve uçuş sonrası da hava alanlarından belli noktalara meydana getirilen ücretsiz otobüs servis hizmetidir. Atlasjet uçak bileti alanlar fly&bus hizmetimizden yararlanabilirler.

Atlasjet ayrıcalıkları

Atlas miles business kart üyeliği ile şirket çalışanlarınızın uçuşlarını tek bir kart içinde toplayabilirsiniz. Atlas miles kartlarıyla anlaşmalı olduğumuz oteller, restoranlarda ve araç kiralama şirketlerinde tenzilat avantajlarını kullanabilirsiniz.