Borajet uçak bileti - bora jet ucuz bilet 

Altı üstü bir yerden başka bir yere gezeceksiniz ve bilet bakmak için internetten inceleme yapıyorsunuz. Internette o kadar çok bilet satış firması var ki ne yapacağınızı şaşırmış durumdasınız. Borajet firması ile gezmeyi düşünüyorsanız narbilet.com sitemiz üzerinden biletinizi satın alabilirsiniz. Bunun için ise yapmanız gereken çok kolay. Iyi mi yapacağız dediğinizi duyar gibiyim. Narbilet.com sitemiz üzerinden hızlı, kolay ve bir çok sefer arasından dilediğinizi alabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinde öteki uçak şirketleri olduğu gibi borajet firmasını tercih etmeniz durumunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. Ayrıca firmamızdan bilet almanız niteliğinde borajet şirketinin gerçekleştirmiş olduğu kampanyalardan da rahatlıkla faydalanabileceksiniz. Diğer taraftan biletlerinizi internette yer alan diğer firmalara bakılırsa daha ucuza satın alabilecek,  rahat ve konforlu bir halde yolculuk yapabileceksiniz.

Borajet havayolları ile alakalı kısa bilgiler 

Borajet şirketi türkiye’nin ilk kısa mesafeli uçuş belgesini alan şirkettir. Kısa mesafeli uçuşlarda en çok tercih edilen borajetfirması aynı zamanda türkiye’nin ilk dolmuş uçak nakliyeciliği icra eden firma olmasının yanında türkiye’nin bir çok  havalimanından kalkan uçakları ile hizmet vermektedir. Türkiye’nin 17 farklı havalimanından yurtdışından ise 5 farklı havalimanından yolcu taşımacılığı hizmeti veren borajet şirketi ile aktarmalı uçuşlarınızı da gerçekleştirebilir, rahat bir yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. Borajet şirketi bununla birlikte türkiye’nin ilk yöresel havayolu nakliyeciliği şirketidir.

Borajet'in uçak filosu 

Türkiye’nin kısa mesafe uçuşlarında ilk şirket olma niteliğini taşıyan şirket birbirinden konforlu ve rahat uçak filosu size rahat, huzur dolu bir uçuş imkânı sunmaktadır. Embraer e190 modeli uçak, embraer e195 modeli uçak, bombardier global xrs ve hawker 900 xp modeli uçak modelleri ile yolcularına uçuş hizmeti sağlayan şirket son dönemde eskiden kalma pervaneli uçak modellerini satarak filosunu yenilemiştir. Daha kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde filosuna e195 tip yeni uçak modellerini katan şirket her zaman yenilik anlayışı çerçevesinde arge faaliyetleri yürütmektedir. 

Borajet yolcu nakliyeciliği 

3 yaş ile, 13 yaş arasındaki yolcularımızın seyahat sırasında çocuk olarak sayıldıklarını ibraz eder kimlik kartlarını yanında bulundurmaları gerekmekte olup bu sayede çocuk fiyatı üzerinden doğrusu yüzde 20 indirimli olarak yolculuklarını sağlayabileceklerdir. Ayrıca hamile yolcularımız için de hamileliğin 28. Haftasını geçmiş, 36. Haftasının sonuna gelmemiş ise zamanı 7 günden eski olmamak üzere alacakları hekim raporları ile seyahat edebileceklerdir. 36. Hafta hemen sonra ise herhangi bir şekilde gebe yolcu nakliyat hizmeti verilememektedir. Engelli yolcularımız için tekerlekli sandalye desteği verilmekte olup profesyonel personel vasıtasıyla yolcularımıza refakat sağlanmaktadır. 

Borajet yolcu haklarını öğrenin 

Yolcularımızın haklarını korumak için çaba sarfetmek ve korumak firmamızın dikkat ettiği temel hususlardan olup bunun genel esaslarını havayolları ile uçan yolcuların haklarına dair yönetmelik ve yolcu hakları tatbik genelgesi belirlemektedir. örneğin yolcularımızın uçak içinde 2 saat ve üzeri bekletilmesi durumunda shyyolcu kapsamında değerlendirilmektedir. Ek olarak yolcularımız tarife değişikliğinden 2 haftadan daha azca müddette haberdar edilirler ise bu durum uçuş iptali başlığı altında değerlendirilir ve iptal hükümleri değerlendirilir. Borajet sizler için en kaliteli hizmeti sunup en ufak bir hakkınıza bile zarar gelmesini engellemek için tüm çalışmalarını özenle yapmaktadır. Günümüzün şartlarına ve yeniliklere ayak uydurabilmek adına inceleme geliştirme merkezimiz devamlı çalışmaktadır. Daha detaylı malumat için yolcularımız yukarıda verilen belgeleri inceleyebilirler. 

Bora jet istanbul merkezli yöresel bir hava yolu şirketidir. 2008 yılında kurulan bora jet, 22 nisan 2010 tarihinde Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma bakanlığı sivil havacılık genel müdürlüğünden almış olduğu ruhsat ile türkiye’de dolmuş uçak nakliyeciliği yapacak ilk şirket olmuştur. 

Yurt içerisine ve yurt dışına düzenli seferler meydana getiren borajet, türkiye’de adana, adıyaman, ankara, balıkesir, diyarbakır, bursa, hatay, istanbul (saw), kahramanmaraş, trabzon, muğla, siirt, kayseri, sinop, tokat ve uşak’a, yurt dışında ise yunanistan, fransa, lübnan ve kktc’ye tertipli olarak seferler düzenlemektedir. Borajet, dünyanın en büyük havayollarının da bünyelerinde bulundurduğu embraer e190 tipi uçakları filosuna katarak, filosunu genişletmek için de sürekli çalışmalar sürdürmektedir.

Borajet; yeni hatları, deneyimli ve yenilenmiş ekibi, kaliteli ve emniyetli hizmet anlayışıyla uçuşlarınıza değer katan bir havayolu şirketidir. Geniş, huzurlu koltuk aralıkları ve deri kaplı koltukları ile uçuşlarınızı prestijli seyahatlere dönüştürürken ücretsiz ikramlarla da zevkinize keyif katar. 

Borajet’in en ucuz uçak biletlerine, kampanyalarına ve çok daha fazlasına ulaşmak için narbilet.com adresini kullanın. Narbilet.com ergonomik arayüzü ve varlıklı içeriğiyle en rahat uçak seyirlerine çıkabilmeniz için gerekli olan ekonomik uçak biletlerini ve fırsatları size sunmaktadır.

www.narbilet.com’a bilgisayarınızdan, ios ve android işletim sistemli akıllı cihazlarınızdan, 7/24 destek veren çağrı merkezimizden kolayca ulaşabilirsiniz. ödeme seçenekleri ve müddetsiz hizmet için siz de narbilet.com adresini tercih edin, özgürce gezin.