İstanbul - Antalya Uçak Bileti 

İstanbul’dan Antalya istikametine her gün ortalama 38 kez sefer düzenleniyor. Siz de hemen uçak biletinizi satın alıp, İstanbul’dan ortalama 1 saat süren yolculuk ile konforlu bir yolculuğunun ardından Antalya Havaalanına’na inebilirsiniz. 

İstanbul - Antalya Ucuz Uçak Bileti 

Uçuşlarınız için en ucuz uçak biletlerini yukarıdaki arama kutusunu kullanarak kolaylıkla bulabilirsiniz. Türk Hava Yolları, Onur Air, Sunexpress, Pegasus, Atlasglobal ve BoraJet hava yollarının İstanbul - Antalya uçuşlarının fiyatlarını detaylı görmek ve karşılaştırmak için panelden hemen uçuş günlerinizi seçin. 

Seçtiğiniz sefer günlerine göre İstanbul - Antalya arasındaki tüm uçak seferlerini, kalkış - iniş saatlerini ve ucuz uçak bileti fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz. Uçuşları en uygun fiyattan başlayarak sıralayabilir; İstanbul - Antalya seferlerinin kampanyalı biletlerini bulabilirsiniz. Aktarmasız tek yön ve gidiş - dönüş seferler için size en uygun bileti saniyeler içinde satın alabilirsiniz. Seyahatinizi planlarken en ucuz biletlerle hem zamandan hem de bütçenizden tasarruf edebilirsiniz. 

İstanbul - Antalya Uçuşu Hakkında Genel Bilgiler

İstanbul - Antalya arası yaklaşık 440 mil olup, sefer süresi ortalama 1 saat kadar sürebilmektedir.

Antalya Havalimanı il şehir merkezine 10 km uzaklıkta yer alıyor.

Antalya ilçelerine, Kemer, Konyaaltı, Kaş, Manavgat, Alanya gibi  ilçelere kolay ulaşım için şehir merkezine giden servis hizmetinden faydalanmanın yanı sıra, havaalanından araç kiralamak ya da havaalanı çıkışında taksi bulmak da mümkün. 

Atatürk ve Sabiha Gökçen Havaalanlarında Beklemeden Uçuş

 

Antalya uçuk biletinizi satın aldıktan sonra, biletinizin çıktısını almakla boşa vakit kaybetmeyin. Narbilet.com’un cep telefonunuza gönderdiği elektronik mesajı havaalanına gittiğinizde geçiş için kullanabilirsiniz.