Onur Air Uçak Bileti

Onur Air hava yolları firması 1992 yılında kurulmuş ve ilk uçuşunu da aynı yıl içinde Kıbrıs Türk Cumhuriyetine ait Ercan havaalanına yapmıştır. 1992 yılında 3 uçakla hizmet vermekte olan kısa sürede yani 1995 yılında uçak sayısını 9 uçağa, yine aynı tarihlerde 150 olan personel sayısını 512 ye çıkararak yaptığı işte ne kadar kalıcı olduğunu ve yatırımını da bu büyüme yolunda yaptığını kanıtlamıştır. Takip eden seneler içinde de sürekli bir atılım ve yatırım peşinde olan Onur Air hava yolları şirketi günümüzde 28 adet uçağı ile pek çok noktaya uçuşlarını gerçekleştirmeye devam etmektedir. 

Bugün ülkemizdeki en eski ve köklü özel havayolu şirketi olma ünvanını elinde tutan Onur Air Havayolu şirketi, iç hatlarda 15, dış hatlarda 20 noktaya, tüm ülkede ise 80 noktaya uçuş kaldırmakta ve Türk halkının havayolu ile uçuş hizmetine katkısını devam ettirmektedir. Onur Air ile yurt içinde İstanbul  Atatürk  Havalimanı’ndan Adana,  Dalaman, Bodrum,  Diyarbakır, Elazığ, Antalya, Erzurum, Gazipaşa, Samsun, İzmir, Malatya, Şanlıurfa, Gaziantep, Trabzon’a, Antalya Havalimanı’ndan ise Elazığ ve Erzincan Havalimanı olmak üzere toplam 17 bölgeye, dış hatlarda Odessa ve Lefkoşa olmak üzere toplam 2 bölgeye karşılıklı olarak uçuşlar düzenliyor.  Ayrıca Lefkoşa Havalimanından;  İstanbul Atatürk Havalimanı'na ve Trabzon Havalimanı'na karşılıklı olarak uçuşları bulunmaktadır. Antalya Havalimanı'ndan ise; Elazığ Havalimanı'na ve Erzincan Havalimanı'na karşılıklı olarak uçuşlar düzenliyor. 

Onur Air Havayolu en ucuz uçak bileti fiyatları sorgulaması yapılırsa, yolcunun beklediği ikram ve ihtiyaçlarını gideren, maliyetleri düşürerek herkesin tercih edebileceği bir noktaya çeken şirket olduğu görülecektir. Onur Air en ucuz bilet uygulamasını devam ettirerek her kitlenin güvenli ve hesaplı bir şekilde yolculuk yapması adına kalitesinden en küçük bir fedakarlıkta bulunmadan, hizmetlerini devam ettirmekte ve bu kararlılığını şirket politikalarına yansıtmaktadır. 

Öyle ki şirket Vizyonunu ve Misyonunu şu kelimelerle açıklamaktadır ;

Onurair, Türkiye ve dünya genelinde sürdürdüğü başarılı çalışmaları ile sivil hava taşımacılığı konusunda sektörün lider şirketleri arasına girmek ve yolcularına en rahat seyahat deneyimini yaşatmak üzere çalışmalarını sürdürmektedir. 

Şirket genel vizyonu olarak da söz konusu uçuşların öncesinde olduğu kadar uçuş sırasında ve sonrasında da herhangi bir sıkıntı yaşanmadan en rahat seyahatin gerçekleşmesini ve dolayısı ile müşterileri ile yeniden uçma arzusunu benimsemiştir. 

Gördüğünüz üzere Onur Air biletlerini satmak ve yüksek karlar elde etmek üzere kurulmuş bir havayolu şirketi değil, havayolu ile ulaşımın bütün kitlelere yayılması hususunda üzerine düşeni her zaman yapan sosyal sorumluluk sahibi bir havayolu şirketi olarak da ön plana çıkmaktadır.

 Uçak bileti satın aldıktan sonra havayolu ile yapılan yolculukların güvenliği ve rahatlığı noktasında halkın aydınlatılması içinde gereken çalışmaların yapılması ve halkın bugün için yavaş yavaş uçuşlara yönlendirmeye başlamış, ama hala çok yetersiz olan uçakla seyahat yapılması alışkanlığının kazanılması ülkemizin ekonomisi açısından da çok önemlidir. Yıllardan beri karayolu ağırlıklı olan yolcu taşıma sistemimiz, bu taşıma sistemindeki kazalar ve ekonomiye verilen tahribatlar düşünüldüğünde Onur air gibi şirketlerin varlığına olan ihtiyacımız birdaha gözler önüne serilmektedir. 

 

Onur Air havayolu şirketi biletlerini satın alabileceğiniz, aynı zamanda kampanya ve duyurular hakkında da bilgi sahibi olabileceğiniz adres; https://www.narbilet.com/ adresindeki online bilet alma kutusu ve yurtiçinde Onur Air havayolu şirketinin seferlerinin bulunduğu bilet satış noktaları aracılığı ile istenen güzergahlara rezervasyon veya bilet alımı yapılabilir.