Pegasus Airlines Uçak Bileti

PEGASUS (FLYPGS); 1990 senesinde hayatına İstanbul'da  Silkar Yatırım, Net Holding ve Aer Lingus üçlemesinin ortak çalışmaları ile başlangıç veren Pegasus Airlines, o zamandan bu zamana kadar aktif gelişim ve hizmetlerini yolcuları ile buluşturmaya devam etmektedir.2005 senesinde Sabancı holding tarafından satın alınarak şirket iç hat uçuşlarına başlayarak bu güne kadar büyüyerek emin adımlarla yollarına devam etmişlerdir.. Bu kısa denilebilecek deneyimine rağmen zamanında kalkış oranları oldukça yüksek bir havayolu firması özelliği ile ön plana çıkmışlardır. Hava yolu firmaları içinde en genç filolardan birine sahip olması ile ön plana çıkan Pegasus hava yolları 45 uçağı ile 32 ülkede 79 bölgeye gerçekleştirdiği sefer sayısı ile sürekli büyüme hamleleri gerçekleştirmektedir. En son olarak tek seferde çok sipariş verme özelliği ile 100 adet Airbus modeli uçak siparişi vermiş ve şirketin büyümesinde önemli bir adım atmıştır. Avrupa, Rusya ve Kafkaslar, Ortadoğu gibi geniş bir alanda hizmet veren Pegasus havayolları uçak bileti kullananları dünyanın her yerine taşımaya devam etmektedir.

 İç hatlar genelinde Türkiye'nin en büyük ağlarından birisine sahip olan Pegasus biletleri konusunda, yolcularından gelen önemli istek ve arzular dahilinde ağını ve uçak filosunu her geçen gün geliştirerek hizmet sıklığını da ulaşılabilirliğini de geliştirmeyi başarmıştır. Dış hatlarda ise farklı ülkelerin uçuş merkezleri ile daima etkileşimde olan şirket, an itibari ile Avrupa ve Orta Doğu bölgesine hizmet verirken, gelecek senelerde ise kıtalar arası seyahatlerin de birinci tercihi olma yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir.

İç hat uçuşlarına başladığında yalnızca yedi yüz kişilik bir şirket niteliği taşırken bugün iki bin sekiz yüz kişiyi aşkın devasa bir şirket ve Türkiye’nin en büyük dört hava yolu şirketlerinde biri olma unvanı elinde tutmaktadır. Her geçen gün daha çok istikrarlı olarak büyüyen ve Avrupa’nın en büyük yirmi havayolu şirketi arasında karşılaştırılan büyüme grafiğinde liderlik koltuğunu da elinde tutmayı başarmıştır. Pegasus uçuşları için fiyat karşılaştırması yapıldığında en avantajlı şirketlerden biri olduğu ve farklı noktalara erişimde herhangi bir sıkıntı yaşanmadığı rahatlıkla görülmektedir.

Şirket kendisinin neden tercih edilmesi gerektiğini belli maddeler ile anlatmaktadır.

Türkiye genelinde çalışmalarını yirmi seneyi aşkın süredir devam ettiren başarılı ve tecrübeli bir havayolu taşımacılığı şirketidir.

Her alanda kendine özgü ve deneyimli personelleri ile birlikte uçuş öncesi, uçuş anında ve uçuş sonrasında maksimum güvenlik ve memnuniyet oluşmasını sağlar.

Şu anda aktif olarak hizmet www.narbilet.com internet adresi üzerinden online satışı ve rezervasyonları gerçekleştirilebilmektedir.

En ucuz fiyata en kaliteli uçuş tecrübesi ile birlikte müşterilerinin kendi ihtiyaçlarını kendisinin belirlemesine fırsat vererek yüksek memnuniyet sağlar.

Dünya havacılık sektörü genelindeki yenilikleri takip ederek zaman kaybetmeden uygulamaya koyar.

Türkiye'de İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı içerisinde gerçekleştirilen iç ve dış hat uçuşları ile hizmet veren ilk şirket olma niteliği taşımaktadır.

Tüm uçaklarını aynı tip uçak modellerinden seçerek filosundaki standartları sabit tutan tek şirkettir.

Havacılık alanında her yolcunun büyük önem verdiği " Zamanında Kalkış Performansı " nı internet adresi üzerinden anlık olarak yayınlayarak bu konuda herhangi bir sıkıntı yaşanmayacağını, yaşansa dahi en kısa zamanda düzeltilmek üzere harekete geçileceğini garanti eden tek havayolu taşımacılığı şirketidir.

Uluslarlarası Havacılık alanında en üst düzet kabul edilen IATA belgesinin uzun yıllardır aktif bir üyesidir.

Dünya genelinde " Low Cost Flight " olarak tabir edilen en uygun fiyatlı ve kaliteli uçuş tecrübesini Türkiye genelinde uygulayan ilk havayolu şirkettir.