Sunexpress uçak bileti

Antalya ( türkiye ) merkezli olan sunexpress havayolları şirketi ( güneş ekspres havacılık a.ş. ), bizim ülkemizde ünlü olan tatil yerlerinden avrupa yönüne doğru charter ve kampanyalı şekillerde uçuş fırsatları düzenleyen bir havayolu firmasıdır. Sunexpress havayolu şirketinin merkezi antalya'da bulunan antalya havalimanı'dır. Sunexpress havayolu firması, ikinci merkezinin açılışını da 2006 yılının mart ayında izmir'de gerçekleştirmiştir. Firmanın üçüncü ve son merkezinin açılışı ise 2008 yılında istanbul'da bulunan sabiha gökçen havalimanı'nda olmuştur. Kısaca üçüncü merkez de sabiha gökçen'dir. Sunexpress havayolu şirketi, 2010 yılı içinde ilk kez anadolu şehirlerinden almanya'nın önemli birkaç şehrine tarifeli direk uçuş seferleri düzenlemeye adım atmıştır. Sunexpress havayolu şirketi'nin ikinci kolu da almanya merkezli sun ekspres deutschland isimli şirket oldu. Oluşturulan bu ikinci şirket türkiye'den almanya'ya düzenlediği direk uçuş seferlerinin yanında birden fazla ülkeye de seferler düzenlemeye başladı ve şirket grupları her geçen gün büyümeye devam etti.

 

Sunexpress havayolları şirketi, 1989 senesinde kurulup hizmete açıldı. Ilk charter uçuşunu 1990 seneninın nisan ayında antalya'dan frankfurt ( almanya ) doğrultusuna doğru olan sefer ile yaptı. Sunexpress havayolu şirketi, türk hava yolları ile lufthansa şirketlerinin iş donanması ile kurulmuş bir havayolu şirketidir. Sunexpress havayolu şirketleri, uzun bir müddet antalya ve avrupa yönlerinde karşılıklı olarak tatil charter seferleri düzenledi ve bu uçuşlarda almanya istikametine doğru olan uçuşlar diğerlerine göre daha fazlaydı. Sunexpress havayolu şirketleri, 2001 yılı içinde başlattığı antalya'dan frankfurt istikametine olan seferler ile türkiye'nin yurt dışı doğrultusunda tarifeli uçuş seferleri düzenleyen ilk şirket unvanını kazandı. Sunexpress havayolu şirketi, geçtiğimiz yıl itibarıyla anadolujet, 2013 senesinin nisan ayından itibariyle da türk hava yolları adına wet-lease operasyonunda büyük rol oynamaktadır. Sunexpress havayolu şirketi'nin birden fazlaca departmanı, 8 haziran 2012 senesinde açılmış olan sunexpress plaza adlı yapıda vazife yapmaktadır.

 

Sunexpress havayolu şirketi, yurt içi istikametinde; istanbul, izmir,  erzincan,  adana, gaziantep, diyarbakır, trabzon, konya , van, antalya, erzurum, kars, malatya, samsun ve kayseri'ye uçak seferleri düzenlerken, yurt dışı istikametinde de almanya, avusturya, isviçre, birleşik krallık, yunanistan ve lüksemburg'a uçak seferleri düzenlemektedir. Düzenlenen bu uçak seferleri, antalya havaalanı ve izmir adnan menderes havalimanı'ndan sağlanmaktadır. Sunexpress havayolu şirketi, ilk açıldığı tarihlerde bu kadar çok şehire sefer yapamıyorken şu an oldukça kapsamlı bir uçuş ağı oluşturmuş durumdadır. özellikle almanya'da birden fazlaca önemli şehire uçuş seferleri düzenleyen şirket, hayata merhaba dediği günden bugüne dek oldukca ilerleme kat etmiş durumda.

 

 

Sunexpress uçuş fiyatları her bütçeye hitap etmektedir. Kaliteli ve güler yüzlü hizmetinden ödün vermeyen sunexpress havayolu şirketi, bilet fiyatlarında da müşterilerini fazlaca düşünen bir havayolu firmasıdır. Sunexpress ucuz bilet fırsatları ile müşterilerini memnun etmekten her daim onur ve gurur duymaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan sunexpress şirketi, müşterilerinin güvenle ve mutlulukla uçması için elinden gelen her şeyi yapmaya hazırdır. Sunexpress bilet satışlarını bilet satış noktalarında, telefon yoluyla ve internetten e-bilet uygulaması ile yapıyor. Bir çok avantaj ve fırsatla dolu sunexpress uçuşları için yolcularını bekliyor. Size son nitelikte bir hizmet sunan sunexpress şirketi, güvenliğiniz ve rahatlığınız için güvenebileceğiniz adreslerden bir tanesi. Sunexpress ucuz uçak bileti sorgulama sayfasına da şirketin internet sitesinden ulaşabilir ve en ucuz uçak biletlerini orada bulabilirsiniz. Bulduğunuz uçuşları güvenli olarak satın alabilir ve muhteşem gökyüzü yolculuğunuza çıkmaya hazırlanabilirsiniz. Sunexpress ile gökyüzünde adeta bir kuş benzer biçimde güvenle ve keyifle uçmanın tadını çıkarın.